ŽIJ TAK ABYS MOHL NA KONCI ŽIVOTA ŘÍCT, ŽIL JSEM

aspirin

27. června 2007 v 8:54
//<![CDATA[ var gemius_identifier = new String('102a0aOAW3NN.6AlV9P62rdM73vwFEOhXuWpKP3OMWH.n7'); //]]>
S vitamínem navíc: Aspirin®-C

Aspirin®-C si vezměte vždy při prvním příznacích nachlazení! Šumivá tableta má po rozpuštění při pití příjemně osvěžující chuť.

Aspirin®-C pomáhá při
nemocech z nachlazení, projevech chřipky, při rýmě, bolestech v krku, snižuje teplotu, potlačuje stav malátnosti, tlumí bolesti a působí protizánětlivě.

Vedle toho, že obsahuje 400 mg kyseliny acetylsalicylové, obsahují tablety Aspirin®u-C navíc 240 mg kyseliny askorbové (vitamín C). Tableta se rozpouští ve vodě, což účinné látce umožňuje rychle postoupit ze žaludku do tenkého střeva. Zde je absorbována do krevního oběhu a může začít působit. Aspirin®-C je obzvláště rychle působící šumivou tabletou, která je především vhodná pro léčbu pacientů s citlivým nebo zranitelným zažívacím traktem. Její účinnost se dostavuje rychle, spolehlivě a má dobrou snášenlivost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama